SIDOBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Stomme i glas och mässing. Längd 40 cm. Bredd 35 cm. Höjd 33 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 100
98
102
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
22 mar 2018 19:40
1 100 SEK
22 mar 2018 19:40
1 000 SEK
22 mar 2018 19:18
950 SEK
22 mar 2018 19:18
900 SEK
22 mar 2018 19:18
850 SEK
22 mar 2018 19:17
800 SEK
22 mar 2018 19:17
750 SEK
15 mar 2018 17:50
650 SEK
15 mar 2018 17:50
600 SEK
15 mar 2018 17:50
550 SEK
15 mar 2018 14:49
300 SEK