TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-tal.

Patinerade, längd 55, bredd 35, höjd 39 cm (vardera).

Slitage. Rost.

Klubbat pris
3 600
318
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
23 mar 2018 15:38
3 600 SEK
23 mar 2018 11:51
3 400 SEK
23 mar 2018 11:51
3 200 SEK
23 mar 2018 11:51
3 100 SEK
23 mar 2018 11:51
2 900 SEK
23 mar 2018 10:36
2 700 SEK
23 mar 2018 10:36
2 500 SEK
21 mar 2018 18:33
2 200 SEK
20 mar 2018 7:09
2 000 SEK
16 mar 2018 21:31
800 SEK
16 mar 2018 21:22
500 SEK
16 mar 2018 18:17
350 SEK