SPEGEL, tenn, Swedish Grace

SPEGEL, tenn, Swedish Grace

Genombrutet krön. Bredd 35, höjd 61,5 cm

Slitage.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
28 mar 2018 11:50
2 200 SEK
28 mar 2018 11:50
2 000 SEK
28 mar 2018 11:50
2 000 SEK
28 mar 2018 11:49
1 900 SEK
27 mar 2018 20:54
1 800 SEK
27 mar 2018 20:54
1 700 SEK
27 mar 2018 17:39
1 600 SEK
27 mar 2018 14:06
1 500 SEK
27 mar 2018 14:06
1 400 SEK
25 mar 2018 22:10
1 200 SEK
25 mar 2018 21:25
1 100 SEK
25 mar 2018 21:24
1 000 SEK
25 mar 2018 21:24
950 SEK
25 mar 2018 21:24
900 SEK
25 mar 2018 21:24
850 SEK
25 mar 2018 21:24
800 SEK
25 mar 2018 21:24
750 SEK
25 mar 2018 20:24
700 SEK
25 mar 2018 20:04
650 SEK
25 mar 2018 20:04
600 SEK
25 mar 2018 20:04
600 SEK
23 mar 2018 10:29
550 SEK
23 mar 2018 10:29
500 SEK
22 mar 2018 16:19
450 SEK
22 mar 2018 7:38
400 SEK
22 mar 2018 7:38
400 SEK
21 mar 2018 22:15
350 SEK
21 mar 2018 17:57
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

31. Erling Viksjø, soffbord, A/S Conglo, Norge 1960-70-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK