FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.

Valnöt och rotting. Lösa dynor. Sitthöjd ca 47, höjd ca 92 cm (vardera).

Slitage, smärre torrsprickor.

Klubbat pris
2 800
244
255
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
22 mar 2018 12:04
2 800 SEK
8
22 mar 2018 11:52
2 600 SEK
22 mar 2018 11:52
2 500 SEK
22 mar 2018 11:32
2 400 SEK
21 mar 2018 21:18
2 200 SEK
21 mar 2018 21:18
2 000 SEK
19 mar 2018 21:33
1 000 SEK
17 mar 2018 19:43
500 SEK
17 mar 2018 15:31
450 SEK
16 mar 2018 22:08
400 SEK
15 mar 2018 21:20
350 SEK
15 mar 2018 20:54
300 SEK