TAKLAMPA, 1970-tal. Höjd ca 144 cm.

Stomme av mässing samt kupor av glas. Diameter ca 80 cm.

Smärre slitage. Mindre märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
33 000
2 887
3 041
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
17 apr 2018 11:07
33 000 SEK
17 apr 2018 11:07
32 000 SEK
17 apr 2018 11:01
31 000 SEK
17 apr 2018 11:01
30 000 SEK
17 apr 2018 10:44
29 000 SEK
17 apr 2018 10:17
28 000 SEK
16 apr 2018 16:52
25 000 SEK
16 apr 2018 15:09
24 000 SEK
16 apr 2018 15:09
23 500 SEK
16 apr 2018 15:08
21 000 SEK
16 apr 2018 15:08
20 000 SEK
14 apr 2018 18:52
18 500 SEK
14 apr 2018 18:52
18 000 SEK
14 apr 2018 18:51
17 500 SEK
14 apr 2018 18:51
17 000 SEK
14 apr 2018 17:24
15 500 SEK
12 apr 2018 22:29
15 000 SEK
11 apr 2018 12:36
12 000 SEK