Massimo Campigli

(Italien, 1895-1971)
Massimo Campigli
(Italien, 1895-1971)

MASSIMO CAMPIGLI, litografi, signerad och numrerad 3/20, daterad -44

Figurkomposition. Bildstorlek ca 15 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Klubbat pris
2 505
238
272
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
16 apr 2018 22:59
2 505 SEK
16 apr 2018 22:59
2 500 SEK
16 apr 2018 22:17
1 500 SEK
16 apr 2018 21:58
800 SEK
16 apr 2018 18:24
500 SEK
16 apr 2018 16:57
300 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89