Paul Delvaux

(Belgien, 1898-1994)
Paul Delvaux
(Belgien, 1898-1994)

PAUL DELVAUX, etsning, signerad och numrerad 27/40

Kvinna. 1948. Plåtstorlek 16 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram. Pappret med strödda fläckar.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm

Klubbat pris
4 900
435
458
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
24 apr 2018 16:30
4 900 SEK
24 apr 2018 16:30
4 700 SEK
24 apr 2018 0:08
3 533 SEK
23 apr 2018 22:16
3 333 SEK
19 apr 2018 23:19
3 200 SEK
8
19 apr 2018 18:55
3 000 SEK
9
19 apr 2018 18:55
2 900 SEK
8
19 apr 2018 5:28
2 700 SEK
19 apr 2018 5:28
2 500 SEK
18 apr 2018 0:34
2 300 SEK
17 apr 2018 12:24
2 100 SEK
17 apr 2018 12:24
2 000 SEK
17 apr 2018 12:24
1 860 SEK
17 apr 2018 12:24
1 760 SEK
17 apr 2018 10:55
1 655 SEK
17 apr 2018 10:55
1 555 SEK
17 apr 2018 10:55
1 500 SEK
17 apr 2018 0:18
1 201 SEK
17 apr 2018 0:18
1 101 SEK
16 apr 2018 23:54
1 100 SEK
16 apr 2018 22:22
1 000 SEK
16 apr 2018 21:53
450 SEK
16 apr 2018 19:40
350 SEK
16 apr 2018 19:00
300 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89