BARSKÅP/SKÅP, 1930-/40-tal.

BARSKÅP/SKÅP, 1930-/40-tal.

Fanerat med björk. Ett par skåpsdörrar med intarsiadekor. Kopplad benställning. Bredd 57, djup 35, höjd 81 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Fanerskador.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
29 mar 2018 20:29
2 200 SEK
29 mar 2018 20:28
2 000 SEK
29 mar 2018 20:28
1 900 SEK
29 mar 2018 20:28
1 800 SEK
29 mar 2018 20:28
1 700 SEK
29 mar 2018 20:21
1 600 SEK
29 mar 2018 20:21
1 500 SEK
29 mar 2018 20:20
1 300 SEK
29 mar 2018 20:20
1 200 SEK
29 mar 2018 19:38
1 000 SEK
26 mar 2018 23:26
500 SEK