GOLVALMPA, 1950-tal.

GOLVALMPA, 1950-tal.

Stomme i lackerad metall och trä. Detaljer i ässingsfärgad metall. Tygklädda skärmar. Höjd 148 cm.

Slitage. Fläckar. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
750
67
70
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
28 mar 2018 21:43
750 SEK
28 mar 2018 21:43
700 SEK
28 mar 2018 21:23
650 SEK
28 mar 2018 21:23
600 SEK
28 mar 2018 21:22
550 SEK
28 mar 2018 21:22
500 SEK
28 mar 2018 20:58
450 SEK
28 mar 2018 20:56
400 SEK
28 mar 2018 20:56
375 SEK
28 mar 2018 11:15
350 SEK
24 mar 2018 9:41
300 SEK