Toini Muona

(Finland, 1904-1987)
Toini Muona
(Finland, 1904-1987)

TOINI MUONA, fat, Arabia, Finland.

Stengods, Grå glasyr med krackelyr. Signerad TM. Diameter 43,5 cm.

Klubbat pris
4 800
424
442
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 mar 2018 12:29
4 800 SEK
24 mar 2018 17:40
4 000 SEK
24 mar 2018 12:46
3 500 SEK
23 mar 2018 18:15
3 000 SEK
21 mar 2018 17:39
1 500 SEK