1033373

TAKLAMPA

Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Fransförsedd skärm av gulmetall. Diameter 26 cm. Height 16 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad. Buckla.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    3 401
    324 EUR
    379 USD

    Budhistorik (26 bud)
    417 apr 11:103401SEK
    517 apr 11:083201SEK
    4A17 apr 11:083166SEK