TAKLAMPA, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Fransförsedd skärm av gulmetall. Diameter 26 cm. Height 16 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Buckla.

Klubbat pris
3 401
302
318
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
17 apr 2018 11:10
3 401 SEK
17 apr 2018 11:08
3 201 SEK
17 apr 2018 11:08
3 166 SEK
17 apr 2018 11:07
3 001 SEK
17 apr 2018 11:07
2 801 SEK
17 apr 2018 11:06
2 601 SEK
17 apr 2018 11:06
2 401 SEK
17 apr 2018 11:05
2 201 SEK
17 apr 2018 11:05
2 001 SEK
17 apr 2018 11:05
1 900 SEK
17 apr 2018 11:05
1 800 SEK
17 apr 2018 11:05
1 700 SEK
17 apr 2018 11:05
1 600 SEK
17 apr 2018 11:04
1 500 SEK
17 apr 2018 11:04
1 400 SEK
12 apr 2018 0:17
1 351 SEK
12 apr 2018 0:17
1 251 SEK
12 apr 2018 0:17
1 200 SEK
12 apr 2018 0:17
1 100 SEK
12 apr 2018 0:17
950 SEK
12 apr 2018 0:17
900 SEK
12 apr 2018 0:17
650 SEK
12 apr 2018 0:17
600 SEK
11 apr 2018 17:03
400 SEK
11 apr 2018 17:03
350 SEK
11 apr 2018 14:45
300 SEK