SOFFBORD, 1900-tal,

SOFFBORD, 1900-tal,

betsad, diameter ca 79 cm, höjd ca 66 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
3 439
305
318
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
30 mar 2018 15:41
3 439 SEK
30 mar 2018 15:41
3 239 SEK
30 mar 2018 15:41
3 100 SEK
30 mar 2018 15:41
2 700 SEK
30 mar 2018 15:41
2 500 SEK
30 mar 2018 15:36
1 600 SEK
30 mar 2018 15:36
1 500 SEK
28 mar 2018 12:16
1 180 SEK
28 mar 2018 12:16
1 080 SEK
27 mar 2018 13:12
850 SEK
27 mar 2018 13:12
800 SEK
27 mar 2018 12:55
750 SEK
27 mar 2018 12:55
700 SEK
25 mar 2018 10:35
600 SEK
25 mar 2018 10:35
550 SEK
24 mar 2018 14:21
500 SEK
24 mar 2018 14:21
450 SEK
23 mar 2018 20:03
400 SEK
22 mar 2018 16:35
350 SEK
22 mar 2018 13:37
300 SEK