Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen

(Danmark)
(Danmark)

ORLA MOLGAARD-NIELSEN & PETER HVIDT, SOFFA OCH FÅTÖLJ, modell FD 146, France & Son, Danmark. 1950-tal.

Stommen av teak samt ryggar av flätad rottign. Märkta. Soffans längd ca 157, sitthöjd ca 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Fläckar vid klädseln. Skador vid rottingen.

Klubbat pris
22 000
1 918
2 007
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
11
1 apr 2018 17:04
22 000 SEK
10
1 apr 2018 17:03
21 000 SEK
11
1 apr 2018 17:03
21 000 SEK
10
1 apr 2018 17:03
19 700 SEK
11
1 apr 2018 17:03
19 200 SEK
10
1 apr 2018 17:03
18 700 SEK
11
1 apr 2018 17:03
18 200 SEK
10
1 apr 2018 17:03
17 700 SEK
11
1 apr 2018 17:03
17 200 SEK
10
1 apr 2018 17:02
16 100 SEK
11
1 apr 2018 17:02
15 600 SEK
10
1 apr 2018 17:02
13 500 SEK
8
1 apr 2018 17:02
13 000 SEK
8
1 apr 2018 16:40
12 600 SEK
9
1 apr 2018 16:36
12 100 SEK
8
1 apr 2018 16:36
12 000 SEK
8
1 apr 2018 14:13
11 500 SEK
1 apr 2018 14:13
11 000 SEK
1 apr 2018 8:49
10 500 SEK
8
1 apr 2018 8:49
10 000 SEK
1 apr 2018 8:49
9 200 SEK
8
1 apr 2018 8:49
9 000 SEK
1 apr 2018 8:49
8 600 SEK
8
1 apr 2018 8:49
8 400 SEK
1 apr 2018 8:49
8 200 SEK
8
1 apr 2018 8:49
8 000 SEK
1 apr 2018 8:49
7 800 SEK
8
1 apr 2018 8:49
7 600 SEK
31 mar 2018 16:43
7 400 SEK
30 mar 2018 16:38
7 200 SEK
26 mar 2018 11:22
7 000 SEK
25 mar 2018 13:16
1 300 SEK
25 mar 2018 4:28
1 200 SEK
24 mar 2018 8:47
1 100 SEK
23 mar 2018 21:04
1 000 SEK