BORDSPLATEAU/BRICKA, glas och mässing, 1900-talets mitt

52 x 33 cm

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
800
71
74
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 mar 2018 12:05
800 SEK
27 mar 2018 11:54
600 SEK
27 mar 2018 11:54
550 SEK
27 mar 2018 10:25
500 SEK
26 mar 2018 4:13
350 SEK
21 mar 2018 10:36
300 SEK