JOSEF FRANK, kandelabrar, 2 st, i mässing för Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft

För små ljus. 9 resp 6 ljusramar. Höj-och sänkbara armar. Höjd 26-35 cm

Smärre slitage. Märken.

1 300
115
120
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
27 mar 2018 12:51
1 300 SEK
22 mar 2018 22:54
1 200 SEK
21 mar 2018 12:54
1 000 SEK