VAS, tenn, GAB Stockholm 1938.

Rund form. Randdekor. Insats av glas. Hänklar. Höjd 16 cm.

Slitage. Repor. Bucklor.

Klubbat pris
1 050
92
96
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 apr 2018 16:50
1 050 SEK
6 apr 2018 16:50
1 000 SEK
30 mar 2018 19:20
950 SEK
30 mar 2018 19:20
900 SEK
30 mar 2018 19:12
850 SEK
30 mar 2018 19:12
800 SEK
29 mar 2018 22:31
300 SEK