Rudolf Koivu

(Finland, 1890-1946)
Rudolf Koivu
(Finland, 1890-1946)

RUDOLF KOIVU, akvareller, 2 st, signerade, a tergo daterade 1910.

Landskap, 8x9 cm.
Blomma i vinden, 8x8 cm.

Ej examinerade ur ram. Gulnade. Mjukt veck.

Klubbat pris
380
4 324
403
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (14 bud)
28 mar 2018 17:49
380 EUR
28 mar 2018 17:49
360 EUR
28 mar 2018 17:49
360 EUR
27 mar 2018 13:41
340 EUR
26 mar 2018 20:08
320 EUR
26 mar 2018 20:08
300 EUR
26 mar 2018 20:08
280 EUR
26 mar 2018 20:08
260 EUR
26 mar 2018 11:45
240 EUR
23 mar 2018 19:42
220 EUR
23 mar 2018 14:59
200 EUR
22 mar 2018 19:48
110 EUR
22 mar 2018 17:10
100 EUR
22 mar 2018 16:30
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492