VITRINSKÅP, 1900-tal,

VITRINSKÅP, 1900-tal,

fanér i valnöt, sidor och dörr glasad. Längd 118 cm, djup 40 cm, höjd 186,5 cm. Nyckel finns.

Fanerskador. Slitage. Repor. Kompletterad. Renoverad. Trögt lås.

Klubbat pris
5 210
460
480
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
30 mar 2018 20:26
5 210 SEK
30 mar 2018 20:25
5 010 SEK
30 mar 2018 20:25
5 000 SEK
30 mar 2018 20:24
4 800 SEK
30 mar 2018 20:24
4 600 SEK
30 mar 2018 20:24
4 300 SEK
30 mar 2018 20:24
4 100 SEK
30 mar 2018 20:17
3 500 SEK
30 mar 2018 20:16
3 300 SEK
30 mar 2018 20:15
3 100 SEK
30 mar 2018 20:15
2 900 SEK
30 mar 2018 20:15
2 700 SEK
30 mar 2018 20:15
2 500 SEK
30 mar 2018 17:58
2 200 SEK
29 mar 2018 14:21
2 000 SEK
29 mar 2018 7:19
950 SEK
27 mar 2018 22:03
850 SEK
27 mar 2018 13:15
800 SEK
26 mar 2018 20:40
700 SEK
24 mar 2018 15:21
350 SEK