INGVAR HILDINGSSON, pall, 1900-talets andra hälft.

Björk. Signerad. Höjd 37 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
4 200
373
393
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
27 mar 2018 13:58
4 200 SEK
27 mar 2018 13:57
4 000 SEK
27 mar 2018 13:57
3 800 SEK
26 mar 2018 14:27
3 600 SEK
25 mar 2018 13:22
3 400 SEK
25 mar 2018 1:09
3 200 SEK
25 mar 2018 1:09
3 075 SEK
23 mar 2018 6:21
2 875 SEK
23 mar 2018 6:21
2 675 SEK
22 mar 2018 10:12
2 000 SEK
21 mar 2018 7:02
300 SEK