Madeleine Pyk – en samling F769

CHAMPAGNEVISP, 18K guld.

CHAMPAGNEVISP, 18K guld.

Stämplad 750, med svensk importstämpel. Längd 8 cm. Vikt 6,1 gram.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 621
249
285
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
1 apr 2018 17:46
2 621 SEK
1 apr 2018 17:45
2 421 SEK
1 apr 2018 17:45
2 225 SEK
1 apr 2018 12:24
2 221 SEK
29 mar 2018 9:43
2 021 SEK
29 mar 2018 9:43
2 000 SEK
27 mar 2018 23:04
1 800 SEK
27 mar 2018 11:22
1 300 SEK
23 mar 2018 18:50
1 200 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06