Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-Agne Jakobsson
(Sverige, 1919-2009)

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Rund form. Klädd med fransar. Märkt. Diameter 27, höjd 30 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Bucklor. Repor.

Klubbat pris
4 533
397
418
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
13 apr 2018 13:01
4 533 SEK
13 apr 2018 13:01
4 333 SEK
13 apr 2018 13:00
4 089 SEK
13 apr 2018 13:00
3 889 SEK
13 apr 2018 12:59
3 422 SEK
13 apr 2018 12:59
3 222 SEK
13 apr 2018 1:14
2 904 SEK
13 apr 2018 1:14
2 704 SEK
12 apr 2018 15:36
2 501 SEK
12 apr 2018 15:36
2 301 SEK
9 apr 2018 15:14
2 300 SEK
9 apr 2018 15:14
2 100 SEK
9 apr 2018 15:14
2 001 SEK
6 apr 2018 8:07
1 200 SEK