VILSTOL, "Karlskrona", Ikea, sent 1900-tal.

Flätad rotting. Längd ca 140 cm, höjd 88 cm,.

Bruksskick.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
29 mar 2018 19:55
550 SEK
29 mar 2018 19:54
500 SEK
29 mar 2018 19:53
450 SEK
29 mar 2018 19:53
400 SEK
29 mar 2018 19:53
350 SEK
23 mar 2018 8:11
300 SEK