TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft

Stomme av mässing, behängd med slipade skivor av råglas. För fuyra ljuspunkter, Diameter 43, höjd 125 cm

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
550
53
61
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 apr 2018 10:12
550 SEK
2 apr 2018 9:14
500 SEK
2 apr 2018 8:27
450 SEK
1 apr 2018 21:02
400 SEK
31 mar 2018 23:56
350 SEK
29 mar 2018 23:19
300 SEK