GOLVLAMPA, Atelje lyktan, 1900-talets slut

Rund fotplatta av marmor. Stomme av mässing. 5 ljusarmar i mässing. Etikettmärkt. Höjd ca 200 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
3 400
323
369
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
27 mar 2018 7:00
3 400 SEK
27 mar 2018 7:00
3 201 SEK
26 mar 2018 18:46
3 200 SEK
26 mar 2018 18:46
3 000 SEK
26 mar 2018 16:28
2 700 SEK
26 mar 2018 16:28
2 500 SEK
26 mar 2018 16:28
2 200 SEK
26 mar 2018 16:28
2 000 SEK
26 mar 2018 14:23
1 601 SEK
25 mar 2018 18:46
1 501 SEK
25 mar 2018 18:46
1 500 SEK
25 mar 2018 18:45
1 102 SEK
25 mar 2018 18:45
1 002 SEK
24 mar 2018 14:11
551 SEK
24 mar 2018 14:11
501 SEK
24 mar 2018 12:36
300 SEK