TAKLAMPA, 1960-tal. Totalhöjd ca 86 cm.

Enligt uppgift nydragen el. Stomme av mässing samt med reflektorer av glas i form av maskrosor. Diameter ca 55 cm.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
5 200
453
474
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
1 apr 2018 23:25
5 200 SEK
1 apr 2018 23:25
5 000 SEK
1 apr 2018 23:25
5 000 SEK
1 apr 2018 21:39
4 800 SEK
1 apr 2018 19:23
4 600 SEK
1 apr 2018 17:38
4 400 SEK
1 apr 2018 17:38
4 200 SEK
1 apr 2018 17:38
4 200 SEK
1 apr 2018 16:00
4 000 SEK
1 apr 2018 11:14
3 700 SEK
31 mar 2018 22:28
3 500 SEK
30 mar 2018 13:40
2 200 SEK
30 mar 2018 11:38
2 000 SEK
30 mar 2018 8:22
1 000 SEK
28 mar 2018 14:47
700 SEK
26 mar 2018 20:58
600 SEK