1036205

BÖRJE CLAES, vägglampor, ett par, Norlett Elite, 1900-talets andra hälft.

Stomme i gulmetall. Ställbar skärm. Etikettmärkta Norlett Elite 7913. Höjd ca 35 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    136 EUR
    154 USD

    Budhistorik (15 bud)
    217 apr 09:041400SEK
    317 apr 07:551300SEK
    4A17 apr 07:541200SEK