1036205

BÖRJE CLAES

Vägglampor, ett par, Norlett Elite, 1900-talets andra hälft.

Stomme i gulmetall. Ställbar skärm. Etikettmärkta Norlett Elite 7913. Höjd ca 35 cm

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H53

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    135 EUR
    166 USD

    Budhistorik (15 bud)
    217 apr 09:041400SEK
    317 apr 07:551300SEK
    4A17 apr 07:541200SEK