OTTO SCHULZ, fåtöljer, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Fast stoppade och klädda med plysch. Mörkbetsade ben. Sitshöjd ca 42 cm.

Bruksslitage.

Jämför nr 1036213

Klubbat pris
30 500
2 659
2 783
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
4 apr 2018 17:17
30 500 SEK
4 apr 2018 17:17
30 000 SEK
4 apr 2018 16:26
29 500 SEK
4 apr 2018 16:26
28 500 SEK
4 apr 2018 14:18
27 500 SEK
4 apr 2018 13:10
26 500 SEK
4 apr 2018 13:09
25 500 SEK
4 apr 2018 13:09
24 500 SEK
4 apr 2018 13:03
23 500 SEK
4 apr 2018 13:03
22 500 SEK
4 apr 2018 12:56
21 000 SEK
4 apr 2018 12:56
20 000 SEK
3 apr 2018 23:58
19 500 SEK
3 apr 2018 23:58
19 000 SEK
3 apr 2018 23:58
19 000 SEK
3 apr 2018 22:18
18 500 SEK
2 apr 2018 20:51
18 000 SEK
2 apr 2018 10:12
14 000 SEK
30 mar 2018 21:09
13 200 SEK
28 mar 2018 16:56
12 500 SEK
27 mar 2018 23:35
12 000 SEK
27 mar 2018 22:25
10 000 SEK