SIDOBORD, 1900-talets första hälft.

Betsad björk. Med en skåpdörr samt hyllplan. Svart glasskiva. Längd 67 cm, bredd 47 cm, höjd 54 cm. Nyckel finns.

Bruksskick. Märken. Repor. Fanerskador med lagningar. Kanten runt skivan något löst sittande.

Klubbat pris
950
83
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
7 apr 2018 21:23
950 SEK
7 apr 2018 21:23
900 SEK
7 apr 2018 21:23
900 SEK
7 apr 2018 21:20
850 SEK
7 apr 2018 21:20
800 SEK
7 apr 2018 21:20
800 SEK
7 apr 2018 21:20
750 SEK
7 apr 2018 21:20
700 SEK
7 apr 2018 21:20
700 SEK
7 apr 2018 20:58
550 SEK
7 apr 2018 16:12
500 SEK
7 apr 2018 16:11
450 SEK
7 apr 2018 16:11
450 SEK
7 apr 2018 10:48
400 SEK
7 apr 2018 9:39
350 SEK
7 apr 2018 9:39
307 SEK
1 apr 2018 20:37
300 SEK