SPEGEL, swedish modern, 1940-tal.

Ram i tenn och mässing. Rundade hörn. Ca 46 x 34 cm.

Bruksskick. Senare glas och bakstycke.

Klubbat pris
2 500
221
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
18 apr 2018 14:55
2 500 SEK
18 apr 2018 14:55
2 500 SEK
17 apr 2018 19:26
2 200 SEK
17 apr 2018 19:25
2 000 SEK
17 apr 2018 19:25
2 000 SEK
17 apr 2018 18:41
1 601 SEK
17 apr 2018 13:36
1 501 SEK
17 apr 2018 13:36
1 500 SEK
15 apr 2018 18:33
1 200 SEK
15 apr 2018 17:02
1 000 SEK
14 apr 2018 13:08
700 SEK
13 apr 2018 14:18
451 SEK