SOFFA, AB Stjernmöbler, Herrljunga, omkring 1900-talets mitt.

Gavlar av teak och svartlackerat trä. Lös dyna i sits, fast knapphäftad klädsel i rygg. Längd 135 cm.

Slitage. Möjligen delvis blekt. Smärre fläckar.

Klubbat pris
4 200
366
383
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
6 apr 2018 21:42
4 200 SEK
8
6 apr 2018 21:42
4 000 SEK
6 apr 2018 21:42
4 000 SEK
8
6 apr 2018 21:39
3 800 SEK
6 apr 2018 21:39
3 600 SEK
8
6 apr 2018 21:38
3 400 SEK
6 apr 2018 21:37
3 200 SEK
8
6 apr 2018 21:37
3 000 SEK
8
6 apr 2018 21:37
2 700 SEK
6 apr 2018 21:37
2 500 SEK
8
6 apr 2018 21:37
2 201 SEK
6 apr 2018 21:37
2 001 SEK
6 apr 2018 21:37
2 000 SEK
6 apr 2018 21:08
1 900 SEK
6 apr 2018 21:08
1 800 SEK
6 apr 2018 20:08
1 700 SEK
6 apr 2018 20:08
1 600 SEK
6 apr 2018 17:37
1 500 SEK
5 apr 2018 18:58
1 400 SEK
5 apr 2018 16:04
1 300 SEK
5 apr 2018 11:21
1 200 SEK
5 apr 2018 11:21
1 100 SEK
5 apr 2018 11:20
1 000 SEK
5 apr 2018 11:20
950 SEK
5 apr 2018 11:19
900 SEK
5 apr 2018 11:19
850 SEK
4 apr 2018 18:17
800 SEK
4 apr 2018 18:17
750 SEK
4 apr 2018 18:16
700 SEK
4 apr 2018 18:16
650 SEK
4 apr 2018 18:16
600 SEK
4 apr 2018 18:16
550 SEK
4 apr 2018 15:37
500 SEK
4 apr 2018 15:37
450 SEK
3 apr 2018 9:47
400 SEK
3 apr 2018 9:47
350 SEK
1 apr 2018 13:16
300 SEK