SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Löstagbar glasskiva på metallunderrede. Längd 84, bredd 85, höjd 38,5 cm.

Slitage, repor, märken.

Klubbat pris
3 301
288
301
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
12 apr 2018 22:00
3 301 SEK
12 apr 2018 21:59
3 101 SEK
12 apr 2018 21:59
3 000 SEK
12 apr 2018 21:57
2 901 SEK
12 apr 2018 21:57
2 701 SEK
12 apr 2018 21:56
2 700 SEK
12 apr 2018 21:56
2 500 SEK
12 apr 2018 21:56
2 311 SEK
12 apr 2018 21:54
2 250 SEK
12 apr 2018 21:54
2 050 SEK
12 apr 2018 21:54
2 011 SEK
12 apr 2018 21:54
1 700 SEK
12 apr 2018 21:53
1 600 SEK
12 apr 2018 21:53
1 550 SEK
12 apr 2018 21:52
1 500 SEK
12 apr 2018 21:51
1 400 SEK
12 apr 2018 21:50
1 300 SEK
12 apr 2018 21:50
1 250 SEK
12 apr 2018 21:45
1 150 SEK
12 apr 2018 21:44
1 050 SEK
12 apr 2018 21:44
1 000 SEK
12 apr 2018 21:44
950 SEK
12 apr 2018 21:44
900 SEK
12 apr 2018 19:25
850 SEK
12 apr 2018 19:25
800 SEK
12 apr 2018 6:40
650 SEK
12 apr 2018 6:40
600 SEK
11 apr 2018 22:28
350 SEK
10 apr 2018 7:20
300 SEK