SKÅL, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1924

Diameter 13 cm, höjd 5 cm.

Slitage. Enstaka repor.

Klubbat pris
850
82
94
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
30 mar 2018 19:07
850 SEK
30 mar 2018 19:07
800 SEK
30 mar 2018 19:06
650 SEK
30 mar 2018 19:06
600 SEK
29 mar 2018 11:05
450 SEK
28 mar 2018 8:47
400 SEK
28 mar 2018 8:47
400 SEK
27 mar 2018 23:13
350 SEK
26 mar 2018 19:30
300 SEK