FÅTÖLJER, ett par, troligen 1960-tal.

Stomme av teak. Fast stoppad rygg och sits. Klädd med röd textil. Sitthöjd 39. Bredd 67. Djup 84. Höjd 75 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
2 apr 2018 21:22
2 000 SEK
2 apr 2018 21:22
1 900 SEK
2 apr 2018 15:21
1 800 SEK
2 apr 2018 15:21
1 700 SEK
1 apr 2018 10:25
1 600 SEK
27 mar 2018 8:37
1 500 SEK
27 mar 2018 7:13
500 SEK
26 mar 2018 22:00
300 SEK