VÄGGLAMPOR, ett par, Boréns AB, Borås, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Klockformade kupor. Höjd ca 26 cm. Etikettmärkt.

Slitage. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 apr 2018 18:09
2 700 SEK
4 apr 2018 18:09
2 500 SEK
3 apr 2018 18:49
1 900 SEK
3 apr 2018 18:49
1 800 SEK
3 apr 2018 18:49
1 700 SEK
3 apr 2018 18:49
1 600 SEK
1 apr 2018 3:51
1 500 SEK
30 mar 2018 20:26
650 SEK
28 mar 2018 17:20
550 SEK
27 mar 2018 21:20
500 SEK
27 mar 2018 20:36
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79