GOLVLAMPA,1950-tal, Eskilstuna Elektrofabrik

För tre ljuspunkter. Stomme i svartlackerad metall. Höjd 120 cm

Ej funktionstestad. Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 630
142
149
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
3 apr 2018 21:14
1 630 SEK
3 apr 2018 21:12
1 530 SEK
3 apr 2018 21:12
1 530 SEK
3 apr 2018 21:12
1 430 SEK
3 apr 2018 21:10
1 330 SEK
3 apr 2018 19:40
1 230 SEK
3 apr 2018 19:40
1 200 SEK
3 apr 2018 19:03
1 110 SEK
3 apr 2018 19:03
1 010 SEK
3 apr 2018 19:03
1 000 SEK
3 apr 2018 18:51
950 SEK
2 apr 2018 21:47
900 SEK
2 apr 2018 21:47
850 SEK
2 apr 2018 21:47
750 SEK
2 apr 2018 21:47
700 SEK
2 apr 2018 21:47
550 SEK
2 apr 2018 21:47
500 SEK
2 apr 2018 21:46
450 SEK
2 apr 2018 21:46
400 SEK
1 apr 2018 23:55
350 SEK
28 mar 2018 13:53
300 SEK