KARAFF, 1900-talets andra hälft,

glas och vitmetall, höjd ca 25 cm.

Något instabil. Bruksskick.

Klubbat pris
1 150
102
106
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 apr 2018 15:27
1 150 SEK
10 apr 2018 13:39
1 050 SEK
10 apr 2018 13:39
1 024 SEK
10 apr 2018 11:26
900 SEK
10 apr 2018 11:25
860 SEK
10 apr 2018 11:25
850 SEK
10 apr 2018 11:25
800 SEK
10 apr 2018 11:24
750 SEK
10 apr 2018 11:24
700 SEK
9 apr 2018 17:22
600 SEK
9 apr 2018 2:01
550 SEK
9 apr 2018 2:00
500 SEK
9 apr 2018 2:00
455 SEK
8 apr 2018 22:57
405 SEK
8 apr 2018 22:57
355 SEK
8 apr 2018 16:40
350 SEK
3 apr 2018 21:23
300 SEK