TAKLAMPOR, ett par, 1900-talets slut.

Gulmetall och glas. För ett ljus vardera. Diameter ca 29, höjd 72 cm (vardera).

Smärre repor, ej funktionstestade.

Klubbat pris
1 800
157
166
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 apr 2018 18:42
1 800 SEK
4 apr 2018 17:56
1 700 SEK
2 apr 2018 14:45
1 600 SEK
1 apr 2018 22:56
1 500 SEK
1 apr 2018 22:56
1 400 SEK
1 apr 2018 19:42
1 300 SEK
1 apr 2018 19:42
1 200 SEK
1 apr 2018 10:51
1 100 SEK
1 apr 2018 10:51
1 000 SEK
1 apr 2018 10:51
1 000 SEK
29 mar 2018 21:15
300 SEK