BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets slut.

Stommar av mässing, med glaskupor. Höjd 41 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
7 200
628
657
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (43 bud)
6 apr 2018 23:38
7 200 SEK
6 apr 2018 23:38
7 000 SEK
6 apr 2018 23:38
6 800 SEK
6 apr 2018 23:38
6 600 SEK
6 apr 2018 21:10
6 400 SEK
6 apr 2018 19:54
6 200 SEK
6 apr 2018 19:54
6 000 SEK
6 apr 2018 19:54
6 000 SEK
6 apr 2018 19:54
5 800 SEK
6 apr 2018 19:54
5 600 SEK
6 apr 2018 19:10
5 400 SEK
6 apr 2018 18:39
5 200 SEK
6 apr 2018 11:54
5 000 SEK
6 apr 2018 11:54
5 000 SEK
6 apr 2018 11:54
4 800 SEK
6 apr 2018 11:54
4 600 SEK
6 apr 2018 11:54
4 400 SEK
6 apr 2018 11:54
4 200 SEK
6 apr 2018 11:54
3 900 SEK
6 apr 2018 11:54
3 700 SEK
6 apr 2018 11:02
3 500 SEK
2 apr 2018 14:38
3 300 SEK
2 apr 2018 13:55
3 100 SEK
1 apr 2018 13:41
2 900 SEK
1 apr 2018 13:41
2 800 SEK
1 apr 2018 13:41
2 700 SEK
1 apr 2018 13:41
2 500 SEK
1 apr 2018 13:41
2 200 SEK
1 apr 2018 13:41
2 000 SEK
1 apr 2018 13:41
1 600 SEK
1 apr 2018 13:41
1 500 SEK
1 apr 2018 13:41
1 300 SEK
1 apr 2018 13:41
1 200 SEK
1 apr 2018 13:40
950 SEK
1 apr 2018 13:40
900 SEK
31 mar 2018 17:39
850 SEK
31 mar 2018 17:39
800 SEK
31 mar 2018 10:27
750 SEK
31 mar 2018 10:27
700 SEK
31 mar 2018 8:49
450 SEK
31 mar 2018 8:49
400 SEK
30 mar 2018 16:48
350 SEK
29 mar 2018 18:07
300 SEK