PIA RÖNNDAHL, vas, "Azalea", Rörstrand, sent 1900-tal.

Höjd 33 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 apr 2018 20:31
550 SEK
11 apr 2018 20:30
500 SEK
11 apr 2018 20:30
500 SEK
10 apr 2018 8:49
450 SEK
8 apr 2018 8:08
400 SEK
7 apr 2018 9:03
350 SEK
5 apr 2018 9:28
300 SEK