BORD, 1970-tal.

BORD, 1970-tal.

Stomme av mässing. Lös skiva av glas. Kopplad benställning. Längd 100. Bredd 30. Höjd 45,5 cm.

Smärre slitage. Repor.

Enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn.

Klubbat pris
4 100
357
374
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
11
5 apr 2018 15:47
4 100 SEK
5 apr 2018 15:47
3 900 SEK
11
5 apr 2018 15:45
3 700 SEK
10
5 apr 2018 15:45
3 500 SEK
10
5 apr 2018 15:33
3 400 SEK
5 apr 2018 15:33
3 200 SEK
5 apr 2018 15:26
3 100 SEK
9
5 apr 2018 15:26
2 900 SEK
9
5 apr 2018 14:28
2 700 SEK
8
3 apr 2018 20:46
2 500 SEK
9
3 apr 2018 20:46
2 200 SEK
8
3 apr 2018 20:46
2 000 SEK
9
3 apr 2018 20:46
1 800 SEK
8
3 apr 2018 20:46
1 700 SEK
9
3 apr 2018 17:44
1 600 SEK
8
3 apr 2018 17:44
1 500 SEK
9
3 apr 2018 17:44
1 500 SEK
8
3 apr 2018 17:27
1 400 SEK
2 apr 2018 21:53
1 300 SEK
1 apr 2018 23:05
1 200 SEK
1 apr 2018 13:13
650 SEK
1 apr 2018 12:20
600 SEK
31 mar 2018 21:28
500 SEK
31 mar 2018 20:06
350 SEK
29 mar 2018 9:32
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57