ASK, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1917.

Invändigt förgylld. Oval form. Längd 11 cm, höjd 5 cm. Vikt 176 g.

Bruksskick. Senare gravyr invändigt i locket (1946).

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 apr 2018 17:53
3 000 SEK
12 apr 2018 17:53
2 800 SEK
10 apr 2018 21:24
2 200 SEK
10 apr 2018 21:24
2 000 SEK
10 apr 2018 21:23
1 800 SEK
10 apr 2018 21:23
1 700 SEK
10 apr 2018 21:23
1 600 SEK
10 apr 2018 21:23
1 500 SEK
10 apr 2018 21:22
1 400 SEK
10 apr 2018 21:22
1 300 SEK
9 apr 2018 22:29
1 200 SEK
8 apr 2018 10:03
1 100 SEK
8 apr 2018 10:03
1 051 SEK
7 apr 2018 8:11
1 000 SEK
5 apr 2018 14:33
851 SEK
4 apr 2018 22:38
300 SEK