Madeleine Pyk – en samling F769

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, silver och emalj, David Andersen, Norge, 1900-tal.

I form av ugglor. Höjd ca 5 cm.

Bruksskick. Bucklor på fot.

Klubbat pris
2 650
251
288
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
9
13 apr 2018 22:18
2 650 SEK
8
13 apr 2018 22:17
2 450 SEK
9
13 apr 2018 22:17
2 400 SEK
8
13 apr 2018 16:15
2 200 SEK
8 apr 2018 15:51
2 000 SEK
7 apr 2018 10:42
1 200 SEK
6 apr 2018 19:07
800 SEK
6 apr 2018 12:27
750 SEK
5 apr 2018 19:05
700 SEK
5 apr 2018 19:01
600 SEK
5 apr 2018 8:20
500 SEK