OREST KURLJUKOV, punchtermos, silver, Moskva, 1895.

Slät. Höjd 16 cm. Vikt 440 grams.

Mindre bucklor. Bruksslitage.

Klubbat pris
8 200
724
755
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 apr 2018 12:14
8 200 SEK
28 apr 2018 12:14
8 000 SEK
26 apr 2018 6:36
7 400 SEK
26 apr 2018 6:36
7 200 SEK
20 apr 2018 6:20
7 000 SEK
19 apr 2018 22:08
1 000 SEK