KAI KRISTIANSEN, barskåp "Home-pub" för Feldballe Møbler, Danmark, 1968. Cites

Jakaranda, skiva av konstharts, inredning i orange plast, hydralfunktion, längd 86, bredd 40, höjd 74,5 (110) cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Repor.

Klubbat pris
5 600
488
511
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 apr 2018 12:07
5 600 SEK
8 apr 2018 11:36
5 400 SEK
8 apr 2018 10:07
5 200 SEK
8 apr 2018 10:07
5 050 SEK
8 apr 2018 9:13
4 800 SEK
8 apr 2018 7:48
4 600 SEK
8 apr 2018 0:43
4 400 SEK
8 apr 2018 0:43
4 200 SEK
5 apr 2018 10:00
4 000 SEK
1 apr 2018 2:30
1 100 SEK
29 mar 2018 15:19
1 000 SEK
Om Cites
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13