JÖRN UTZON, taklampa, Louis Poulsen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Svart och vitlackerad metall. Höjd 23 cm. Diameter 28 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad. Smärre bucklor.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
8
11 apr 2018 21:39
2 400 SEK
9
11 apr 2018 21:38
2 200 SEK
8
11 apr 2018 21:37
2 000 SEK
9
11 apr 2018 21:37
1 901 SEK
8
11 apr 2018 21:37
1 801 SEK
9
11 apr 2018 21:37
1 701 SEK
8
11 apr 2018 21:36
1 601 SEK
9
11 apr 2018 21:36
1 501 SEK
8
11 apr 2018 21:22
1 401 SEK
11 apr 2018 20:37
1 301 SEK
11 apr 2018 20:37
1 300 SEK
11 apr 2018 20:36
1 200 SEK
11 apr 2018 20:36
1 100 SEK
11 apr 2018 20:15
1 000 SEK
11 apr 2018 20:15
950 SEK
11 apr 2018 7:30
900 SEK
9 apr 2018 9:49
850 SEK
9 apr 2018 9:49
800 SEK
7 apr 2018 11:26
600 SEK
7 apr 2018 10:11
550 SEK
7 apr 2018 10:10
500 SEK
7 apr 2018 10:10
500 SEK
4 apr 2018 17:45
450 SEK
4 apr 2018 17:45
400 SEK
4 apr 2018 9:18
351 SEK
4 apr 2018 9:18
301 SEK
3 apr 2018 19:29
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79