TEKANNA, silver, Birmingham, 1924-5.

Vikt ca 292 g.

Bucklor. Smärre slitage. Bristning vi pipen.

Klubbat pris
1 111
98
102
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
6 apr 2018 19:00
1 111 SEK
6 apr 2018 14:31
1 011 SEK
8
6 apr 2018 14:31
1 010 SEK
6 apr 2018 8:55
956 SEK
6 apr 2018 8:55
906 SEK
4 apr 2018 2:10
550 SEK
1 apr 2018 12:05
500 SEK
1 apr 2018 12:05
456 SEK
1 apr 2018 5:35
450 SEK
30 mar 2018 13:24
400 SEK
30 mar 2018 13:24
400 SEK
30 mar 2018 13:04
350 SEK
29 mar 2018 22:40
300 SEK