BORD, 1900-tal.

BORD, 1900-tal.

Ren furu. Längd 295 cm, bredd 63 cm, höjd 75 cm.

Slitage. Fläckar. Spår av skadedjur. Sprickor och skador. Spikar med rost.

Klubbat pris
5 000
436
456
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 apr 2018 17:43
5 000 SEK
6 apr 2018 17:43
4 100 SEK
6 apr 2018 17:43
3 750 SEK
6 apr 2018 17:43
2 750 SEK
4 apr 2018 23:39
300 SEK