SWEDISH MODERN, spegel, 1900-talets mitt.

Ram av rotting och bambu. 56 x 54 cm

Slitage. Skador.

Klubbat pris
4 201
368
387
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
8
14 apr 2018 15:10
4 201 SEK
14 apr 2018 2:10
4 001 SEK
14 apr 2018 2:10
4 000 SEK
13 apr 2018 11:29
3 601 SEK
11 apr 2018 14:35
3 401 SEK
10 apr 2018 14:21
3 201 SEK
10 apr 2018 14:21
3 200 SEK
10 apr 2018 9:00
2 701 SEK
9 apr 2018 15:15
2 501 SEK
9 apr 2018 15:15
2 500 SEK
9 apr 2018 12:58
2 200 SEK
9 apr 2018 12:58
2 000 SEK
9 apr 2018 12:58
2 000 SEK
8 apr 2018 0:39
1 800 SEK
8 apr 2018 0:39
1 700 SEK
7 apr 2018 16:59
1 600 SEK
7 apr 2018 16:59
1 500 SEK
7 apr 2018 12:29
1 100 SEK
7 apr 2018 12:29
1 000 SEK
7 apr 2018 10:13
550 SEK
7 apr 2018 10:13
500 SEK
7 apr 2018 7:07
400 SEK
7 apr 2018 7:07
350 SEK
6 apr 2018 19:17
300 SEK