TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, Grythyttan, 1900-talets andra hälft.

Två stolar, två karmstolar samt bord med rund skiva. Stomme i bemålad metall. Sits, rygg samt skiva av målat trä. Skivans diameter ca 118 cm.

Renoverade och kompletterade. Senare målning. Färgbortfall och slitage. Sprickor.

Klubbat pris
3 850
338
359
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
14 apr 2018 18:03
3 850 SEK
14 apr 2018 18:02
3 650 SEK
14 apr 2018 18:02
3 500 SEK
13 apr 2018 18:47
3 450 SEK
10
13 apr 2018 18:47
3 250 SEK
13 apr 2018 18:47
3 200 SEK
10
13 apr 2018 17:41
3 000 SEK
9
12 apr 2018 5:14
2 700 SEK
11 apr 2018 7:51
2 500 SEK
8
9 apr 2018 22:32
1 800 SEK
9 apr 2018 8:02
1 500 SEK
9 apr 2018 0:05
1 200 SEK
8 apr 2018 20:21
1 100 SEK
8 apr 2018 19:52
1 000 SEK
8 apr 2018 1:00
550 SEK
7 apr 2018 6:45
500 SEK
6 apr 2018 17:17
300 SEK